Wiedza i propozycje wysyłek kampanii SMS

Nasz bramka GSM jest najtańsza!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i strategicznym działaniom nasza firma jako pierwsza w naszym kraju zawarła umowę na wysyłanie wiadomości SMS w bardzo atrakcyjnych cenach. Prawdopodobnie będą to najtańsze kampanie wiadomości SMS w Polsce!

Pozwól swojemu biznesowi wzbić się na najwyższy, bo mobilny poziom marketingu! Skorzystaj z naszych tanich i skutecznych narzędzi reklamowych już teraz. Nie czekaj, bo czas to pieniądz.

odebrane sms
90%
Wysłane sms
80%
dostępność
70%
Tanio
95%

Elementarz marketingu SMS

Co znajdziesz w środku?

W naszym specjalnie zaprojektowanym  systemie znajdą Państwo szereg praktycznych wskazówek oraz przykłady udanych realizacji kampanii tekstowych. Są tu także przykładowe bazy danych numerów telefonów komórkowych,  do których możecie Państwo wysyłać już dzisiaj swoją reklamę, ofertę produktową, termin najbliższej promocji, itd.

Dwukierunkowa komunikacja SMS

Co znajdziesz w środku?

Proponujemy także opcjonalnie dwukierunkową komunikację wiadomości SMS. To znaczy, że Państwa Klient nie tylko będzie mógł być biernym odbiorcą komunikatu, ale będzie także mógł wziąć czynny udział w procesie komunikacji, ponieważ będzie mógł skorzystać z opcji odpowiedzi do nadawcy kampanii wiadomości SMS. Takie zaangażowanie w dialog z marką pozwoli jej uzyskać od swojego Klienta ważne informacje, które z pewnością realnie wpłyną na komunikację z Klientem, na poprawę warunków oferty, czy wskażą potrzeby Klientów i tym samym dalszy kierunek rozwoju firmy, marki.

Marketing mobilny – narzędzia

Kampanie wiadomości SMS

Marketing z wykorzystaniem wiadomości SMS opiera się na natychmiastowym niemal dotarciu informacji tekstowej do Klienta. Nie jest także ograniczony zasięg, czy liczba takich wiadomości. To daje wręcz nieograniczone możliwości działania.

Jak dowodzą najnowsze badania, ponad 90% użytkowników odbiera wiadomość tekstową natychmiast i co ciekawe, nawet jeśli to tekst reklamowy- większość użytkowników czyta takie wiadomości. To daje znaczną przewagę wiadomościom SMS nad wiadomością e-mail. Telefon mamy niemal cały czas przy sobie, na skrzynkę elektroniczną zaglądamy jednak rzadziej, dużo rzadziej.

Kampanie wiadomości SMS są więc doskonałym narzędziem informowania błyskawicznego. Jeśli więc chcesz wysłać informację swoim Klientom o najbliższej promocji, przekazać w formie wiadomości SMS kod rabatowy dla stałych kontrahentów, to wysyłka masowa wiadomości SMS najlepiej się do tego nadaje. To jest najlepsze, najtańsze, najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Nikt na razie nie wymyślił nic lepszego.

Kampania SMS

Bardzo ważne w korzystaniu z reklamy w formie wiadomości SMS jest ścisłe trzymanie się zasady permission marketingu, czyli wysyłanie wiadomości jedynie do tych osób, które same podały nam numer i wyraziły zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych. Wysyłanie wiadomości SMS do osób, których zgody nie posiadamy może się skończyć problemami. Tak samo niekorzystne jest wysyłanie wiadomości tekstowych do losowo wybranych numerów, ponieważ jest to naruszenia Ustawy o ochronie danych osobowych. Na szczęście my mamy swoje sprawdzone bazy kontaktów osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych. I tylko z takich sprawdzonych baz korzystamy i oferujemy naszym Klientom. Dbamy bowiem o jakość usług i bezpieczeństwo danych osobowych.  

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania o kampanie wiadomości SMS

 

Nasze rady i pomysły

 

Mobilny marketing to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza forma reklamy.
Z nami Twoje relacje biznesowe wejdą na mobilnie najbardziej profesjonalny poziom!