Masowa wysyłka wiadomości SMS

Wysyłaj na masową skalę setki, tysiące spersonalizowanych wiadomości SMS!

  • zyskujesz doskonałe narzędzie marketingowe, które trafia do grupy docelowej Klientów, a także jest w stanie firmie przysporzyć nowych osób zainteresowanych Twoją ofertą,
  • to także idealne narzędzie, które doskonale uzupełnia inne kanały marketingowe tworząc z nimi spójną, harmonijną i nade wszytko skuteczną całość marketingową.

Typy wiadomości:

Wiadomość PRO – ten typ wiadomości SMS może zostać wysłany ze zdefiniowanym polem nadawcy (do 11 znaków, bez polskich liter typu: ć, ś, ż, ą) lub ze stałego 9-cio, a także 4 cyfrowego numeru. Wysyłanie wiadomości z własnym polem nadawcy pozytywnie wpływa na kreowanie wizerunku marki, a w przypadku wysyłki z numeru – umożliwia prowadzenie dwukierunkowej komunikacji (odbiorca takiej wiadomości może także na nią odpowiedzieć).

Wiadomość PRO (2-Way) – to wiadomość wysyłana z 9-cio cyfrowego, losowego numeru GSM (ze stałej puli), na którą odbiorca może odpowiedzieć.

Masowa wysyłka przebiega z przepustowością nawet do 1,2 mln wiadomości na godzinę.

Przekonaj się, jakie to proste!

Wybierz typ wiadomości, który chcesz otrzymać i wpisz numer swojego telefonu komórkowego.

Realizacja masowej wysyłki w panelu

Zobacz, jak łatwo przeprowadzisz kampanię SMS

Codziennie setki tysięcy wiadomości SMS wysyłane są z naszej platformy.

Udostępniamy wiele narzędzi, które wspierają masowe wysyłanie wiadomości SMS. Wprowadziliśmy możliwość łatwego importu baz numerów w postaci takich plików, jak *.csv oraz *.xls.

W praktyce to oznacza, że możesz nie tylko zaimportować numery odbiorców, ale także pozostałe informacje, np.: imię odbiorcy oraz treść wiadomości, co da Ci możliwość realizacji w pełni spersonalizowanych, zindywidualizowanych, stworzonych specjalnie dla Twoich Klientów masowych kampanii wiadomości SMS.


Narzędzia

Podczas edycji wiadomości do dyspozycji będziesz miał takie narzędzia, jak:

Po zakończonej kampanii SMS w zakładce Raporty i Statystyki znajdziesz szczegółowy raport z wysyłki (do pobrania także w pliku PDF).

Skontaktuj się z nami. Niech Twój biznes wkroczy w najwyższy, najlepszy, najnowocześniejszy wymiar marketingu.

Mobilnego marketingu!