Branża marketingowa

Każda profesjonalna agencja marketingowa powinna mieć dostęp do naszego panelu BramkaGsm.pl  Znamy się na kreowaniu wizerunku firmy i jako doświadczona agencja także marketingowa wiemy, jak ważnym i skutecznym narzędziem w pracy jest marketing mobilny, który w Polsce dopiero się rozwija, a jest zdaniem fachowców od reklamy, przyszłością tej branży.

Zalety mobilnego marketingu:

  • kampanie mobilne to akcje marketingowe, które dokładnie są umiejscowione w czasie. To z kolei sprawia, że informacje do Klientów danej marki docierają w najbardziej optymalnym czasie, wtedy kiedy firma tego potrzebuje (czas promocji, wyprzedaży, itd.),
  • odbiorca komunikatu reklamowego dostaje precyzyjną, ponieważ spersonalizowaną wiadomość SMS, a to sprawia, że mamy do czynienia z idealnym dopasowaniem jego treści do profilu konkretnego odbiorcy. Klient dostaje więc to, czego potrzebuje,
  • oszczędność czasu i pieniędzy firmy, która wykupuje kampanie SMS, ponieważ w krótkim czasie można wysłać setki wiadomości SMS z informacją o ofercie firmy. Oszczędność pieniędzy wynika z faktu, że koszt jednej wiadomości SMS w kampanii wynosi tylko 2 grosze!
  • dostarczanie Klientowi skutecznych rozwiązań wspomagających sprzedaż, bo informacja o promocjach dla stałych Klientów jest niezwykle ważna i pozwala im  nie tylko zaplanować wydatki, ale także najpewniej podejmą decyzję o skorzystaniu z promocji, bo będą się czuli zobowiązani wiedząc, że firma (sklep) o nich „dba”,
  • dostępność mobilnych kampanii i ich prostota jest niezwykłym atutem, dzięki któremu każdy może zamówić taką nowoczesną i skuteczną kampanię marketingową, a panel jest prosty w użyciu, więc jest też przyjazny,
  • mobilny marketing to przyszłościowe narzędzie agencji marketingowych, które efektownie i efektywnie wpłynie na podtrzymanie pozytywnych relacji z Klientem, a także sprawi, że firma ze swoją oferta dotrze do nowych Klientów.

Zastosowanie mobilnego marketingu (przykłady):

Urzędy Miasta, Urzędy Gminy, stowarzyszenia, partie polityczne, centra kultury mogą wykupić taki pakiet wiadomości SMS do swoich mieszkańców, darczyńców, sympatyków, klientów, by wysłać:

  • kampanie SMS wspierające organizację imprez masowych

Przykład: Jedna z najbardziej znanych wokalistek młodego pokolenia- Margaret – wystąpi ze swoim koncertem w najbliższą sobotę, 24 lutego na Rynku Staromiejskim w Koszalinie. Start o godzinie 20.00! Nie przegap, dobra zabawa gwarantowana !

  • konkursy, loterie i promocje,  których celem jest wypromowanie marki danej firmy lub jej konkretnego produktu

Przykład: Weź udział w konkursie w wyślij SMS z hasłem: „żyrafy wchodzą do szafy” na numer 70333. Limitowana edycja gadżetów Radia Eska czeka! Regulamin konkursu  znajdziesz na stronie www…”

  • wiadomości SMS przypominające o czymś Klientom

Przykład: Dzień dobry. Przypominamy, że dzisiaj na godzinę 12.00 jest Pani/Pan umówiony na wizytę lekarską do przychodni Samo Zdrowie. Proszę być na czczo i wziąć z sobą wszystkie niezbędne wyniki ostatnich badań. Serdecznie zapraszamy!

Przykłady można mnożyć w nieskończoność, ale to bezcelowe. Skontaktuj się z nami, powiedz jaką branżę reprezentujesz i czego oczekujesz, a my to dla Ciebie zrealizujemy. Jeśli nie masz pomysłu na kampanię SMS nie ma powodu do zmartwień. Nasi specjaliści od komunikacji marketingowej za darmo przedstawią kilka pomysłów na kampanie SMS dla Twojej firmy. Sprawimy, że Twoje relacje biznesowe będą na najwyższym mobilnie poziomie. Zasługujesz na to Ty i Twoi Klienci. Napisz, zadzwoń. Niech wiadomości SMS pracują dla Ciebie!