Kampanie SMS

Kampania reklamowa SMS

Kampanie w różnych branżach

Poznaj zalety, a także przykłady zastosowania kampanii SMS / MMS:

  1. Instytucje publiczne. Mieszkańcy dowiedzą się o zagrożeniach na terenie miasta/ gminy, imprezach, przetargach, konkursach.
  2. Branża medyczna. Dzięki panelowi SMS przypomnisz pacjentowi o umówionej wizycie lub poinformujesz go, że zwolniło się właśnie miejsce w kolejce.
  3. Branża finansowa. Twoi Klienci będą na bieżąco z Twoją najlepszą ofertą pożyczkową, będą znali najnowsze stopy procentowe, a także dowiedzą się o najciekawszych informacjach z branży ekonomicznej.
  4. Branża nieruchomości. Najciekawsza Twoje oferta cenowa dnia dotrze błyskawicznie do wszystkich Twoich Klientów. Pierwsi dowiedzą się od Ciebie o promocjach i wyjątkowych okazjach.

Nasz specjalny panel dla Klientów obsługuje:

  • SMS marketing. Twoja oferta w setkach spersonalizowanych, zindywidualizowanych wiadomościach SMS trafi do Twoich obecnych i przyszłych Klientów/
  • MMS marketing. Multimedialne wiadomości MMS z informacjami biznesowymi, zdjęciami produktów, najnowszych propozycji w katalogu dotrą błyskawicznie do Twoich Klientów i rzeszy innych osób, wśród których na pewno zyskasz nowych odbiorców swojego biznesu.
  • VOICE marketing. Nasi fachowcy przygotują wyspecjalizowane i dobrane do profilu Twojego biznesu wiadomości dźwiękowe na telefony stacjonarne i komórkowe, bo czasem zwyczajnie lepiej coś przekazać werbalnie, powiedzieć. Szczególnie, gdy nie masz czasu na rozmowę telefoniczną ze wszystkimi swoimi kontrahentami.