spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Bliżej Morza u Jacka z garażem

SPA w Kołobrzegu, czy warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w wygodnych warunkach. Kołobrzeg to istotne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, natomiast w terminie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Kielczanka

Jest tu także całkiem spora ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością cieszy się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, iż są to zwłaszcza ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może sporo kosztować, a z pełną pewnością jest drogim poznaniem i okazja na wypoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, które w prywatnej możliwości mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest wielka – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Uważa się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje od morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma największą bazą SPA w Polsce – odnaleźć w niej wolno 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowlęta, strefę jacuzzi. Na placu obiektu znajduje się jeszcze kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg bawi się wielką popularnością pośród klientów, którzy zamierzają się także na zabiegi upiększające, jak również lecznicze. W środowisku spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ usług w zestawieniu ze piękną pozycją i bardzo atrakcyjną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna jest dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez cały rok oczywiste są dla gości i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku oddał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi to wyłącznie część bardzo różnej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi oferowane w pakiecie przeważnie są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo osób planuje się korzystać z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to opcja skierowana do osób szukających odpoczynku i spokoju w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to punkt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi ostatnie innowacyjny ośrodek, który proponuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem celu jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu znajduje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą posiadać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel toż nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale też inne gry dla ról w jakimś wieku. Na placu obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla pracowników realizowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest jednocześnie zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w dziedzinie uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go jedynie 200 metrów. Stanowi to drugie, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W ofercie hotelu dostają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

posiada niezwykle szeroką ofertą SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do pewnego z najnowocześniejszych w terenu. Na placu hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można mieć z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i starą sauną, a jeszcze jacuzzi. Dla osób chcących wziąć z pełnego relaksu polecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, wyrażając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

O autorze:: admin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o