Pożyczka Vivus

Pożyczka Vivus Tychowo kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Oferta firmy Vivus skierowana jest do wszystkich osób, które potrzebują szybkiego przypływu dodatkowych pieniędzy. Cel, na jaki będą wykorzystane pieniądze nie jest istotny. Uzyskanie pożyczki przebiega sprawnie oraz nie wymaga dopełniania licznych uciążliwych formalności. Środki trafią na nasze konto w przeciągu zaledwie kilku dni. Nic dziwnego, iż Vivus to jeden z liderów w branży pożyczek internetowych w Polsce. Rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów jest świetnym potwierdzeniem wiarygodności firmy. Poszerzenie tego grona nie wymaga wiele wysiłku.

Pożyczka Vivus Szczecinek kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Gdzie ubiegać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Szczecinek kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) dostępna jest u agentów kredytowych działających na terenie całej Polki. Z łatwością można skontaktować się z nimi w każdym wojewódzkim mieście. Każdy agent kredytowy oferuje specjalistyczną pomoc i bez problemu rozwieje wszelkie wątpliwości, które mogą pojawić się w trakcie ubiegania się o pożyczkę. Początkowe spotkanie nie jest zobowiązujące i pozwala określić, czy wybrany produkt będzie dla nas odpowiedni. Jeśli zdecydujemy, że tak jest, wniosek kredytowy można złożyć w dowolnym oddziale na terenie całej Polski.

złoż wniosek

A może przez telefon albo przez internet?
Złożenie wniosku o pożyczkę może być jeszcze prostsze. Jeśli nie chcielibyśmy albo nie możemy wychodzić z domu, Pożyczka Vivus Szczecinek kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) może być uzyskana również online. Aby starać się o nią należy tylko złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej firmy Vivus. Należy podać w nim kwotę, o jaką się staramy oraz czas , na jaki ma być przyznana pożyczka. W dalszej kolejności przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym uzupełniamy najważniejsze dane osobowe oraz kontaktowe. Uzupełnione informacje można w każdym momencie samodzielnie poprawić, jeżeli tylko wystąpi taka potrzeba. Wniosek kredytowy można dla swojej wygody złożyć także za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz telefonicznie. I to wszystko – potrzeba zaledwie kilka minut. Nie musimy poszukiwać biura agenta kredytowego mieście, w którym mieszkamy, ani tracić sił na męczące dojazdy. Nie dziwi więc, że tylu pożyczkobiorców korzysta z możliwości wnioskowania przez internet z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii.

złoż wniosek

Warunki, które trzeba spełnić
Lista kryteriów, które należy spełniać, aby Pożyczka Vivus Szczecinek kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest naprawdę krótka. Przede wszystkim trzeba mieć własne konto w banku, działający numer telefonu oraz aktualny dowód osobisty. Ponadto trzeba być obywatelem naszego kraju i być w wieku między 19, a 78 lat. Ważne jest także posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Tylko tyle wystarczy, by móc wnioskować o pożyczkę na jakikolwiek, wskazany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdź na Vivus opinie

Jeśli pożyczka będzie przyznana
Jeśli wniosek kredytowy będzie rozpatrzony pozytywnie, a Pożyczka Vivus Szczecinek kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) będzie nam przypisana, środki bezzwłocznie trafią na wskazane przez nas konto. W celu potwierdzenia numeru rachunku, którego jesteśmy właścicielem, trzeba wykonać z niego pojedynczy przelew potwierdzający, zgodnie z warunkami opisanymi na stronie internetowej firmy Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego będzie wysłana za pośrednictwem poczty e-mail albo wiadomości sms. Stosowny komunikat zostanie opublikowany także w Profilu Klienta na stronie firmy Vivus. Umowa o pożyczkę będzie wysłana za pośrednictwem poczty e-mail. Okres, w którym środki z pożyczki, które pożyczyliśmy trafią na nasze konto, zależy od banku, w którym mamy rachunek bankowy.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z propozycji firmy Vivus, nie ponoszą żadnych ukrytych kosztów związanych z pożyczką, jeśli spełnią warunek, iż zakończą ją w terminie podanym w umowie. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki to trzy tysiące złotych. Jeśli klient zdoła się wywiązać z wszystkich warunków umowy, następne pożyczki mogą być przyznane na wyższe sumy. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Hasłem przewodnim firmy Vivus jest od początku działalności satysfakcja pożyczkobiorców, którzy z nią współpracują. W związku z tym jej pracownicy dbają, aby dostarczyć im jak najlepszych rozwiązań oraz pomagać w pokonywaniu wszelkich problemów. Pożyczka Vivus Szczecinek kontakt 887 332 665 lub wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została stworzona jako odpowiedź na realne potrzeby pożyczkobiorców.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg

 

O autorze:: admin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o