plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Choszczno gdzie obejrzeć?

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka ważniejsza niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Dębno gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest nowy Wrocław. W mieście tym dochodzi do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości też zawierają zawsze rzecz na sumieniu, a wymiar prawd jest w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w gospodarkę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem samej natomiast tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest znakomite zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej kwestie Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo mądre i delikatne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce dopuścić do następnych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nigdy nie dotarłem na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do tego dojść gdyż kina nie są w stanie zgodzić się na pozycję gdzie ten jedyny film jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na podstawa do malowania pracy w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być publikowany w kinach warunek ten potrzebuje być przeprowadzony. W bieżącym obszarze nie ma żadnych negocjacji. Film musi być określony dla nich na wyłączność przez dany czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu wyłącznie na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z łatwości odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc ruch – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych zatrzymuje się jeszcze niezwykle przystępne. Spotykają w niniejszym wielki potencjał. Patryk Vega ma także, że istnieje to jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Dębno gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka stanowi absolutnie inna niż ja a toż wszystko co powodowała do tej pory […] Mam jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą relację i w niniejszą bohaterkę, tak oraz zajmuję możliwość, że wtedy i będzie dla mnie jakiś przyczynek do następnych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem zwykła do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Dębno gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do ustalenia w naszych rodzimych kinach, produkcja ta dawana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten miany jest jako nieźle wykonany – część spośród widzów widzi go zbyt spektakl przechowujący w napięciu do jednego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna akcja i atrakcyjna fabuła. Z przeciwnej części znajdziemy również większość osób zajmującą uwagę na słabszy montaż lub same niższą jakość, niż w poprzednich produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Dębno gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to całkiem inny Vega. W niniejszym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich ostatnich filmów. Nie pamięta i mieszania gatunków. Więc jest jednak dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w rozwoju obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego okresu nie są w stanie uzyskać gdy taż historia się skończy. Jest obecne całkowicie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Dębno gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

O autorze:: admin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o