O nas

Bramkagsm.pl to platforma od biznesu dla biznesu. To nowoczesne narzędzie, które doskonale się sprawdza w e-marketingu. Od dzisiaj Twój kontakt z Klientem może wejść na wyższy, mobilny poziom. Daj sobie szansę. Skorzystaj z szansy i spraw, by Twoi Klienci czuli się zaopiekowani, by pierwsi wiedzieli o Twojej nowej ofercie, promocjach. Dzięki nowoczesnym, łatwym i skutecznym kampaniom SMS możesz nawet złożyć zindywidualizowane życzenia urodzinowe swoim Klientom i przesłać im z tej okazji kod rabatowy do swojego sklepu. To doskonały, prosty i co najważniejsze skuteczny sposób na świetne relacje z Klientami, które na pewno się przełożą na zwiększenie zysków. A przecież o to właśnie chodzi w biznesie.

Platforma bramkagsm.pl  jest własnością naszej spółki Kredytum.pl S.A., która powstała w 2011 roku. Zajmujemy się pośrednictwem finansowym, ale nie tylko. Stworzyliśmy doskonale prosperujący system informatyczno-brokerski, który na terenie całego kraju skupia ok. 15 tys. agentów i pośredników. Dzięki platformie należącej do Kredytum.pl przetwarzane są tysiące wniosków kredytowych z całej Polski. Użytkownicy chwalą sobie pragmatyzm i prostotę, a jednocześnie skuteczność platformy stworzonej Kredytum.pl.

Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu przyjaznych i łatwych w obsłudze, aczkolwiek kompleksowych systemów informatycznych dla użytkowników prywatnych, ale także dla dużych firm.  Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom Klienci w prosty sposób mogą korzystać z naszych systemów.

Stworzyliśmy także i wdrożyliśmy w życie specjalny system do obsługi Call Center wraz z całą infrastrukturą serwerową. Pracownicy Call Center są bardzo zadowoleni, że dzięki temu systemowi ich praca jest łatwiejsza i zdecydowanie bardziej wygodna. Wcześniejszy chaos zamieniliśmy na porządek, przejrzystość i funkcjonalność. Dodatkowym atutem jest także prostota systemu, co sprawia, że każdy użytkownik jest w stanie sam się nauczyć jego obsługi, a to z kolei sprawia, że każda firma posiadająca takie narzędzie będzie mogła zaoszczędzić czas i pieniądze na szkoleniach dla pracowników. Warto też wspomnieć, że szybkość pracy zyskuje dzięki temu narzędziu.

Nasza firma stworzyła również system pomocy rapidus.pl, dzięki któremu każdy może być profesjonalnym doradcą finansowym. Obsługa tego panelu jest dziecinnie prosta. Nasza platforma sama podpowiada, która oferta dla Klienta będzie najkorzystniejsza i wskazuje, gdzie należy go wysłać po środki finansowe. To wielkie i jakże pomocne ułatwienie.

Nasza spółka Kredytum.pl S.A. ma prężnie działający dział IT. Dzięki temu możemy się pochwalić, że stworzyliśmy tysiące  serwisów internetowych, zarówno małych, jak i dużych.

Na swoim koncie mamy też stworzenie wielu sklepów internetowych. Udostępniliśmy też za darmo jedyną w Polsce aplikację mobilną, dzięki której można bez problemu wycenić przedmiot, który chcemy sprzedać lub zastawić w lombardzie, bez wychodzenia z domu.

Nasi graficy i programiści stworzyli też specjalny system lombardowy, dzięki któremu właściciele lombardów z całego kraju będą mogli profesjonalnie i skutecznie zarządzać swoim biznesem. Dzięki więc systemowi Polskiego Lombardu w prosty i przejrzysty sposób ludzie z branży lombardowej będą mogli administrować swoim biznesem nie będąc nawet na miejscu. Wszystko będzie pod ręką i pod kontrolą. System obsługi lombardów, dzięki któremu spółka Polski Lombard może w prosty sposób nawiązywać współpracę z podmiotami zewnętrznymi i rozszerzać swoją działalność o nowe punkty sprzedaży na terenie całego kraju.

Nasi specjaliści stworzyli też system do reklamowania w sieci pod nazwą darmoweprezenty.pl, dzięki któremu jesteśmy w stanie rozreklamować każdy biznes w tym kraju. Mamy bowiem niemal 8,5 tys. copywriterów, którzy piszą pozytywne komentarze na Google +, zajmują się tworzeniem opinii o danej firmie, udostępniają na Facebooku i polecają strony wskazanych przez nas firm. Znamy się na kreowaniu pozytywnego wizerunku. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie. Jeśli więc Twoja firma nie jest widoczna w internecie, doskonale trafiłeś. My się na tym znamy i nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

Możemy się pochwalić stworzeniem kilkunastu portali typu forum dla użytkowników. Każdy z nich jest niezależnym bytem internetowym, który cieszy się dużą popularnością.

Nasi Klienci i partnerzy biznesowi mogą też skorzystać z naszego systemu do wysyłania masowych kampanii e-mail. Mamy też specjalne bramki e-mail. Stworzyliśmy także system pożyczek społecznościowych dla firmy TPW.

W 2016 roku nadszedł czas na stworzenie kolejnego projektu, na który jest popyt. Daliśmy więc Wam platform BramkaGsm. Dzięki niej każda firma, sklep czy porta będzie mogła w prosty i tani sposób wysłać kampanie SMS na masową skalę.

Jesteśmy elastyczni i na dobry początek współpracy dla każdego  nowego Klienta przygotowaliśmy prezent- 100 SMS za darmo, do wypróbowania,  bez żadnych zobowiązań.

Ponadto stworzyliśmy atrakcyjne pakiety z niskimi cenami, dzięki którym Twoja płatność za nasze usługi będzie mogła być odroczona nawet o 30 dni, a tymczasem Ty będziesz mógł u nas wysłać już 1 SMS za 2 grosze!

Dzięki naszym konkurencyjnym cenom, pakietom i promocjom prawie wcale Twój portfel nie odczuje kampanii SMS. Udowodnić Ci? U nas wyślesz aż 100 000 SMS-ów już za 2 000 zł netto. To niezwykła promocja. Warto z niej skorzystać. Każdy bowiem SMS to szansa na kolejnego Klienta!

 

Warto też dodać, że jako jedyna firma na rynku zajmująca się e-marketingiem możemy naszym Klientom udostępnić sprawdzone i legalne bazy numerów, na które możesz wysłać swoją produktową ofertę.

Nie czekaj. Czas to pieniądz, więc zarejestruj się już dziś i wypróbuj naszą bramkę do wysyłania kampanii SMS. Zwielokrotnij zyski z nami! To się zwyczajnie opłaca.