Jak skorzystać z usługi Internet Światłowód Orange?

W obecnych czasach wymagamy, aby wszystkie nasze sprzęty elektroniczne działały bezproblemowo i bez żadnych zakłóceń, tak byśmy w każdym momencie mieli do nich dostęp. Coraz więcej urządzeń właśnie działa w ten sposób. W ten sposób działa też od jakiegoś czasu usługa Internet Światłowód Orange. Firma Orange wykorzystując technologię światłowodową spowodowała w Polsce podniesienie jakości, komfortu i niezawodności korzystania z sieci internetowej. Jak to możliwe? Światłowody to kable, po których odbywa się przesyłanie danych transferowych w sposób niezakłócony i bardzo szybki. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z Internetu w każdych warunkach pogodowych. I to nawet podczas burzy! Przy standardowych kablach telekomunikacyjnych przy różnych anomaliach pogodowych sieć internetowa nie funkcjonuje za dobrze – połączenia są przerywane, a nawet całkowicie zrywane. Dzięki światłowodom ten problem został rozwiązany.kreacje Image Banner 1220 x 400

Opłaty początkowe Internet Światłowód Orange

Internet Światłowód Orange to oferta skierowana dla nowych oraz stałych klientów Orange i to niezależnie czy umowa dotyczy osoby prywatnej, czy przedsiębiorstwa. Umowa może zostać podpisana (przez nowych klientów) lub przedłużana (w przypadku stałych klientów) na okres dwunastu lub dwudziestu czterech miesięcy. Jeśli stały klient jest posiadaczem Neostrady, to przy instalacji tej usługi nie musi ponosić opłaty za zamontowanie tego Internetu. W przypadku nowych osób opłata aktywacyjna usługi wynosi sto złotych, jeśli podpisaliśmy umowę na dwanaście miesięcy lub sto dziewięćdziesiąt złotych, jeśli wybraliśmy umowę o długości dwudziestu czterech miesięcy.

Dla kogo jest przeznaczona oferta?

Ze względu na to, że sieć światłowodowa jest dopiero w Polsce rozbudowywana usługi w ramach Internet Światłowód Orange nie są jeszcze dostępne dla wszystkich mieszkańców naszego kraju. Z miesiąca na miesiąc sytuacja się zmienia i coraz więcej osób może skorzystać z oferty. Na dzień dzisiejszy z usługi mogą skorzystać mieszkańcy:
* Białegostoku,
* Bielska-Białej,
* Bydgoszczy,
* Częstochowy,
* Elbląga,
* Gdańska,
* Gdyni,
* Gorzowa Wielkopolskiego,
* Katowic,
* Kielc,
* Krakowa,
* Lublina,
* Łodzi,
* Mysłowic,
* Olsztyna,
* Opola,
* Piotrkowa Trybunalskiego,
* Radomia,
* Rzeszowa,
* Sosnowca,
* Szczecina,
* Torunia,
* Warszawy,
* Włocławka,
* Wrocławia,
* Zielonej Góry.

Szczegóły oferty Internet Światłowód Orange

Orange proponuje swoim klientom trzy różne pakiety w ramach usługi Internet Światłowód Orange. Różnią się one między sobą: ceną, prędkością prędkością pobierania danych transferowych oraz prędkością wysyłania danych transferowych. Pakiety wyglądają następująco:
a) Pakiet „100 Mb/s” – prędkość pobierania danych transferowych wynosi 100 Mb/s, a prędkość wysyłania – 10 Mb/s. Miesięcznie można płacić za pakiet już od 39, 99 zł.
b) Pakiet „300 Mb/s” – prędkość pobierania danych transferowych wynosi 300 Mb/s, a prędkość wysyłania – 30 Mb/s. Miesięcznie można płacić za pakiet już od 49, 99 zł.
c) Pakiet „600 Mb/s” – prędkość pobierania danych transferowych wynosi 600 Mb/s, a prędkość wysyłania – 60 Mb/s. Miesięcznie można płacić za pakiet już od 69, 99 zł.
Po wybraniu interesującego nas pakietu należy podpisać umowę. Może na zostać zawarta stacjonarnie w salonie u operatora lub w naszej lokalizacji – w takim przypadku to konsultant nas odwiedzi. Istnieje również możliwość podpisania umowy przez telefon. Wszystkie szczegóły umowy omawiane są podczas rozmowy telefonicznej, a po kilku dniach przyjeżdża do nas kurier z umową, którą powinniśmy podpisać.

Podsumowanie

Jeśli mieszkamy w odpowiedniej lokalizacji, to internet światłowodowy mamy na wyciągnięcie ręki dzięki usłudze Internet Światłowód Orange. Widać, że jest to technologia, która w naszym kraju prężnie się rozwija i można przypuszczać, że niedługo sieć światłowodów obejmie całą Polskę. Wystarczy tylko poczekać.

O autorze:: admin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o